Pozostałe

Biuro tłumaczeń – zakres usług

W tej chwili większość osób młodych zna języki obce. Mamy bowiem duży kontakt z osobami z innych krajów, dzięki wyjazdom turystycznym oraz przez internet. Nie oznacza to jednak, że wszystkie teksty jesteśmy w stanie przetłumaczyć samodzielnie – nawet jeśli posiadamy znajomość danego języka, nie mówiąc już o tych, z którymi nie mieliśmy styczności. Internetowe translatory popełniają tyle błędów, że nie można im ufać w ważnych kwestiach – należy zatem zgłosić się do profesjonalnego biura tłumaczeń! Jaki jest zakres usług takich firm?

Indywidualne podejście

Każda firma posiada nieco inny zakres usług – pracują w niej bowiem specjaliści od różnych języków. Niektóre skupiają się tylko na angielskim, inne mogą specjalizować się w językach orientalnych, a jeszcze inne w kilku wybranych. Dlatego należy sprawdzać ofertę każdej agencji tłumaczeń, żeby wiedzieć czego można się spodziewać.

Zakres usług

Tłumaczenia mogą być zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne (związane z jakąś branżą), ustne, pisemne – zwykle każde biuro tłumaczeń oferuje wszystkie, dzięki czemu ewentualny klient może wybrać co mu odpowiada. Należy pamiętać, że w wersji pisemnej otrzymamy nie tylko tekst o odpowiedniej treści, lecz również bez błędów i o właściwym wyglądzie – w firmie pracują bowiem również korektorzy i redaktorzy, którzy o to dbają.

Sprawdź ofertę biura tłumaczeń http://www.sct-tlumaczenia.pl