Biznes

Bramy przemysłowe

 

Wydawać się może, że każda brama do garażu ma takie same parametry, bez względu na to, czy zamontowana jest w prywatnych domach czy w magazynach sklepowych. Otóż nie! Okazuje się bowiem, że na przykład brama do garażu w bloku jest innym produktem niż przemysłowa brama. Na czym te różnice polegają?

Przemysłowa brama do garażu – wymogi do zamontowania

Zdecydowaną różnicą jaką daje się zauważyć jest oczywiście cena. Przemysłowa brama do garażu jest zdecydowanie droższa niż zwykła brama. Wpływa na to kilka elementów. Aby zamontować bramę przemysłową, na przykład od Future Logistics, potrzebne jest między innymi wyższe nadproże i co najmniej 25 cm ścianki boczne. Przemysłowa brama do garażu wymaga również większej ilości wzmocnień, gdyż jest ona bardziej eksploatowana niż brama segmentowa. Jest także cięższa i większa, dlatego potrzebny jest specjalnie przystosowany do jej otwierania i zamykania napęd. Zatem brama przemysłowa to nie tylko wyższa cena i wymagania montażowe, ale również więcej wzmocnień i zabezpieczeń.

Przemysłowa brama do garażu – właściwości

Przemysłowa brama do garażu często wykonywana jest na specjalne zamówienie klienta. Dzięki temu każdy może dobrać model spełniający jego oczekiwania. Przemysłowa brama do garażu cechuje się przede wszystkim bardzo solidną konstrukcją o zwiększonej wytrzymałości. Opowiada za to stalowa blacha, która dodatkowo jest wypełniona pianką poliuretanową. Cała brama jest zatem uszczelniona między dwoma panelami. Tego typu modele są odporne na obciążenia i różne czynniki. Dlatego bez wahania można wykorzystywać je w przemyśle.

Wejdź na stronę http://futurelogistics.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą wyposażenia do magazynów.