Pozostałe

Klasyczne meble ogrodowe w nowej odsłonie

Urok klasyki polega na tym, że jej obiekty oraz układy nigdy nie wyjdą z mody. Klasycznie piękne rzeczy oraz aranżacje przechowują w sobie ponadczasowe piękno, któremu nie sposób się oprzeć. Dotyczy to zarówno rzeczy upiększających wnętrza jak i tych, które zdobią ogrody czy tarasy. Klasyka jednak od czasu do czasu także potrzebuje odnowy. Takiego stylistycznego dotknięcia, które zachowuje jej istotę, unowocześniając ją delikatnie.

Meble ogrodowe Gardenspace

Przykładem interesującego odnowienia klasyki są meble ogrodowe Gardenspace. Wystarczy spojrzeć na przykład na proponowane przez nich meble rattanowe, żeby przekonać się, że tradycyjne materiały oraz wzornictwo warto ukazać w nieszablonowej odsłonie. Zwłaszcza krzesła, w których obok rattanu pojawia się metal, to klasyka z nutką awangardy. Rewelacyjne przedmioty zarówno na taras klasyczny jak i bardzo nowoczesny. Wszystko zależy od tego, z czym je zestawimy. Pięknie zaprezentują się przy drewnianym stole. Ale równie dobrze wyglądać będą dostawione do szklanego stołu.
Klasyka plus nowoczesność to także meble ogrodowe Garden Space wykonane z technorattanu. Czarne, szare czy białe komplety oraz pojedyncze meble, w których widać ducha włoskiego designu poddanego awangardowej interpretacji. Nic dziwnego, że przedmioty te sprawdzą się zarówno na klasycznym jak i wybitnie nowoczesnym tarasie. O efektownej prezentacji tychże mebli przekonamy się tutaj: gardenspace.pl.

Metal powraca w nowoczesnym stylu

Meble metalowe są znane od wieków. Ale te w wersji minimalistycznej i aluminiowej naprawdę zaskakują oryginalnością. To ewidentnie współczesna odsłona mebli ogrodowych. Proste, piękne, doskonałe. Tymi słowami można określić aluminiowe leżanki, stoły, krzesła, fotele, sofy. Przedmioty, które staną się bazą futurystycznej metamorfozy tarasowej.