Biznes

Krok drugi – wdrożenie Microsoft Dynamics NAV

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zależy ci, aby prężenie działała ona na rynku, z pewnością nie jest ci obce oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV. Dzięki niemu zarządzanie staje się sprawniejsze i skuteczniejsze, a ty zyskujesz bezcenny czas. Jak przekonują specjaliści z NAV 24, zostało ono stworzone właśnie po to, by ulepszyć procesy biznesowe. Jest innowacyjne i gwarantuje udogodnienia w sferze logistyki, finansów, produkcji, sprzedaży czy zakupów. Zapewnia też swobodny dostęp do wszystkich danych, niezależnie od miejsca i czasu. Ponadto dopasowuje się do indywidualnych potrzeb firmy i jest niezwykle łatwy we wdrożeniu.

Metodyka Sure Step

Wdrożenie za pomocą tej metodyki składa się z zaplanowanych etapów, określonych dla każdej osoby. Pierwszym etapem jest analiza przedwdrożeniowa, drugim opracowanie projektu, trzecim dostosowanie projektu i testy, a etapem czwartym, ostatnim uruchomienie systemu warz z asystą i serwisem. Jak zapewnia NAV24, te integralne ze sobą części gwarantują w efekcie końcowym powodzenie. Zastosowanie metodyki Sure Step Microsoft Dynamics ma na celu wczesne rozpoznanie potrzeb i wymagań użytkowników systemu. Dzięki temu możliwe staje się niemal perfekcyjne zaplanowanie projektu, a jednocześnie większa kontrola nad czasem wdrożenia. Łatwiej też dokładnie zidentyfikować oczekiwania klientów oraz czuwać nad przebiegiem i bezpieczeństwem całego projektu.

Kto nam pomoże?

Oczywiście najlepiej zwrócić się do fachowców, a takimi fachowcami są specjaliści z cenionej na rynku firmy https://nav24.pl. Pomogą prawidłowo wgrać oprogramowanie, bazując na swoim doświadczeniu w tym zakresie. Ponadto poinstruują jak z narzędzia korzystać, aby wydobyć cały jego potencjał.