Pozostałe

Organizacja wesela w kilka miesięcy

Zorganizowanie wesela wymaga nie tylko czasu, ale również doskonałej organizacji. Zazwyczaj pary młode decydują się poprosić rodziców czy rodzeństwo o pomoc, aby praca była rozłożona na kilka osób. O czym koniecznie musimy pamiętać podczas przygotowywania się do tego ważnego dnia?

Znajdź odpowiednią salę i zorganizuj muzykę!

Najważniejsza w organizacji wesela jest oczywiście odpowiednia sala. Wiele par młodych szuka sal w pobliżu kościoła lub też restauracji położonych w malowniczych okolicznościach przyrody. Zazwyczaj ary młode szukają miejsca zdolnego pomieścić do 150 gości oraz takiego, gdzie znajdzie się parkiet do tańczenia. W czasie rozmowy z managerami sal zadajmy o pytania o ceny za „talerzyk”, możliwości zamówienia tortu czy alkoholu z zewnątrz, opcji zorganizowania poprawin. Istotne jest także wybranie menu na wesele – szef kuchni przedstawi nam kilka propozycji.
Co z muzyką? Wybranie odpowiedniej oprawy muzycznej ma znaczenie. Dużą popularnością cieszą się zespoły weselne, jednak musimy mieć na uwadze to, że dobre zespoły są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem.

A może fotobudka?

Aby urozmaicić wesele i sprawić przyjemność gościom warto zastanowić się nad fotobudką. Dzięki niej każdy z gości będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, od razu otrzymać je do ręki i mieć pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!

Wejdź na http://fotobudazwooda.pl i zapoznaj się z ofertą oryginalnej, drewnianej fotobudki