Pozostałe

Oryginalnym samochodem na studniówkę

Zanim nadejdzie czas matur i związanego z nimi stresu, to uczniowie żyją balem, zwanym potocznie studniówką. Dla większości osób bal maturalny jest jedną z pierwszych poważnych imprez na początku dorosłego życia. Warto zatem sprawić, by ten czas był niezapomniany. Prócz odpowiedniej kreacji i doborowego towarzystwa warto również zadbac o pewne szczególy….

Samochodem zamiast pieszo

W tym dniu, dziewczyny mogą włożyć swoje wymarzone suknie i dobrać odpowiednie dodatki. Wiele z nich korzysta również z profesjonalnych usług makijażystki i fryzjerki. Każda chce bowiem wyglądać olśniewająco. Chłopcy również chcą, by ten wieczór należał do wyjątkowych. Z doskonałą propozycją wychodzi dla nich firma Goldencars i proponuje wynajęcie samochodu – niepowtarzalnego Złotego Mustanga. Przyjeżdżając na miejsce takim samochodem, w dodatku w towarzystwie pięknej dziewczyny, z pewnością można poczuć się wyjątkowo. Wynajęte auto nie tylko wprawi w zachwyt pozostałych zaproszonych gości, ale też przez długi czas będzie wspominane jako jedna z głównych atrakcji wieczoru.

Co z kierowcą?

To już sprawa zdecydowanie indywidualna. Decyzję taką można jednak podjąć już po zamówieniu samochodu przez stronę www.goldencars.com.pl. Dobrym pomysłem jest poproszenie kogoś znajomego, by mógł pełnić w ten wieczór rolę szofera. Z pewnością będzie to wygodne, szczególnie w momencie odebrania zmęczonych zabawą pasażerów po studniówce i odwiezienia ich do domów.

O czym pamiętać?

Na co warto zwrócić uwagę przed wynajęciem? Przede wszystkim na zakres naszych obowiązków oraz na to, czy samochód objęty jest pełnym ubezpieczeniem AC, które pozwoli pokryć ewentualne szkody wyrządzone przez kierowcę. Należy też dokładnie obejrzeć samochód, można nawet dokonać kilku zdjęć, gdyż wypożyczalnia dokładnie obejrzy auto w momencie jego oddawania.