Biznes

Power bank reklamowy – gwarancja zadowolenia klientów

Całodzienna podróż pociągiem lub autobusem? Zabiegany dzień w pracy – od jednego spotkania, do drugiego i jeszcze do kolejnego? I nagle telefon odmawia posłuszeństwa. Jego bateria po prostu się rozładowuje a my tracimy kontakt ze światem. I co teraz? Czy jest jakakolwiek szansa, że bez dostępu do prądu uda nam się naładować nasz smartfon? Z pewnością wielu z was nie raz znajdywało się w podobnej sytuacji. Na szczęście specjaliści od nowoczesnych technologii znaleźli rozwiązanie tego problemu. Skonstruowali power bank – swego rodzaju przenośną ładowarkę, służącą awaryjnemu ładowaniu mobilnych urządzeń. Nie trzeba było długo czekać, aby ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby z małego, praktycznego, urządzenia uczynić gadżet reklamowy.

Zastosowanie banków energii

Power banki przydają się we wszystkich sytuacjach, w których zachodzi potrzeba podłączenia telefonu, tabletu bądź aparatu do mobilnego źródła energii elektrycznej. Przenośne ładowarki znajdują więc zastosowanie zarówno podczas wycieczek rowerowych, górskich wypraw, biwaków i podróży w rejony położone z dala od cywilizacji, jak i w czasie całodniowych zajęć na studiach lub w szkole.

Cena

Ceny power banków są bardzo różne. Można je kupić za jedyne 20 złotych, jednak należy liczyć się z tym, że ich jakość, parametry i projekt nie będą najwyższych lotów. A to dlatego, że zazwyczaj pojemność realna tego typu banków energii jest parokrotnie niższa, niż podaje producent, a naładowanie nimi sprzętu zajmuje dużo więcej czasu. Oczywiście tworzywo, z którego są wykonane również nie należy do trwałych i solidnych. Wysokiej klasy power banki kosztują więc około 100 złotych i zdecydowanie są warte swojej ceny, gdyż mogą służyć nam i naszym klientom nawet przez wiele lat.

Zobacz jakie gadżety reklamowe proponuje twojemu biznesowi firma http://www.solsen.pl/