Pozostałe

Prezentowe dylematy – na tapecie: parapetówka

 

Parapetówka w polskiej kulturze jest pewnego rodzaju imprezą okolicznościową, która stanowi uświęcenie nowego miejsca zamieszkania. Najczęściej przed zaproszonymi na parapetówkę gośćmi staje dylemat – co kupić na nowe mieszkanie? W dobie rosnącego w siłę konsumpcjonizmu jesteśmy stawiani przed nie lada wyzwaniem, ponieważ oferowanych na rynku prezentów w postaci gadżetów produkowanych na masową skalę jest mnóstwo, a głównym celem jest podarować coś, co będzie się wyróżniało na tle innych rzeczy. Jakie prezent zatem podarować, aby gospodarze byli zadowoleni?

Toast idealny z kieliszkami do szampana

Coraz częściej odchodzą do lamusa prezenty w postaci zestawu garnków czy pościeli, ponieważ większość osób sama dobiera sobie elementy wyposażenia według własnych preferencji i gustu. Nadal popularne jest obdarowywanie gospodarzy kompletem kubków czy innych elementów galanterii i zastawy stołowej. Wśród proponowanych rozwiązań wplatamy kieliszki do szampana. Zestaw kryształowych kieliszków do szampana, z możliwością własnego, indywidualnego grawera będą eleganckim oraz szykownym prezentem dla świeżo upieczonych lokatorów. Kieliszki do szampana najlepiej sprawdzą się jako upominek dla młodych małżeństw, które w ferworze przeprowadzki nie miały czasu myśleć o wielu dodatkach dekoracyjnych i użytkowych.

Jakie kieliszki do szampana wybrać?

Najwyższej jakości kieliszki do szampana wykonuje się ze szkła kryształowego, które jest jednym z najbardziej szykownych oraz trwałych materiałów. Ekskluzywne kieliszki do szampana coraz częściej zostają poddane procesowi zdobienia, dzięki zastosowaniu wysmuklonych linii oraz dostojnych, pełnych subtelności elementów wykończeniowych.

Wejdź na https://hefra.pl i zapoznaj się z ofertą sklepu proponującego elegancką zastawę stołową