Motoryzacja

Sportowy Ford

Samochody użytkowe, miejskie, małe, duże – wszystkie znajdują się w ofercie Forda. Jest ich tak wiele, że czasem nawet trudno się zdecydować na jakiś konkretny. A ile takich, którym można przypisać kategorię samochodu sportowego, jest w ofercie tej marki? Niemało. Poniżej zostały wyszczególnione ich rodzaje.

Przykłady samochodów sportowych

Ford Fiesta ST – od początku, czyli od najmniejszego. Fiesta ST to najmniejszy samochód sportowy dostępny w ofercie Forda. Bardzo komfortowo się prowadzi i ma dość dużą moc jak na swoją klasę. Do 100 km/h można ją rozpędzić w niecałe 7 sekund. Jej cena zaczyna się od 75 650 zł.
Ford Focus ST hatchback – ma silnik 2-litrowy o mocy 250 KM. Do 100 km/h można ją rozpędzić w nieco ponad 6 sekund, a kosztuje od 116 600 zł.
Ford Focus ST kombi – powyższy model, ale w wersji kombi, czyli z większym nadwoziem.
Ford Focus RS – jego cechy szczególne to dobrze zestrojone zawieszenie, napęd AWD. MA silnik 2,3-litrowy o mocy 350 KM. Do 100 km/h można ją rozpędzić niecałe 5 sekund. Można go kupić od 151 790 zł.
Ford Mustang 2.3 – 159 000 zł za 2,3-litrowy EcoBoost i 317 KM.

Ilość samochodów sportowych oferowanych przez Forda jest niemała. Warto się rozejrzeć i sprawdzić, jakie opcje są proponowane i wybrać tę, która najbardziej spełnia oczekiwania.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl