Biznes

Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV poprawi funkcjonowanie naszej firmy

Obecny rynek pracy cierpi na niedobór wykwalifikowanych pracowników. Przedsiębiorstwa działające w branży IT oferują coraz więcej benefitów pozapłacowych, aby zainteresować osoby posiadające niezbędne kwalifikacje do funkcjonowania w branży związanej z nowymi technologiami. Takie firmy jak Nav24 potrzebują specjalistów, aby móc świadczyć usługi związane między innymi z implementacją infrastruktury chmurowej, oprogramowania CRM oraz różnego rodzaju systemów ERP. Jednym z nich jest produkt od firmy Microsoft o nazwie Dynamics NAV. Ułatwi on funkcjonowanie firmie zatrudniającej zarówno kilka jak i kilka tysięcy pracowników.

Microsoft Dynamics NAV pomoże w zautomatyzowaniu wielu procesów zachodzących w danej firmie

Każdy pracodawca powinien dążyć do tego, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie obowiązków realizowanych przez swoich pracowników. Pomóc w tym może między innymi zakup nowych urządzeń, rozłożenie poszczególnych prac na większą ilość osób czy też wdrożenie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od tego, czy prowadzimy biznes związany z branżą logistyczną, reklamową czy doradczą powinniśmy zainwestować w jeden z systemów ERP. Wszelkie informacje odnośnie do tego, co należy zrobić aby wejść w posiadanie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV znajdziemy na stronie internetowej www.nav24.pl.

O jakie dodatkowe funkcje zostanie wyposażony nasz system w momencie zaimplementowania oprogramowania Dynamics NAV?

Tego rodzaju system ERP pozwoli rozszerzyć wiele funkcji naszego systemu. Wpłynie on między innymi na możliwość korzystania z elektronicznej wymiany danych oraz pozwoli zaimplementować funkcję pozwalającą wykonywać transakcje poprzez telefony komórkowe bądź tablety.