Zdrowie i Uroda

Wygodne buty na jesień

Chłodniejsze poranki to widoczny znak, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Upalne lato rozpieściło nas – nie myśleliśmy o zakupach cięższego obuwia. Dzisiaj jednak na to najwyższa pora. Jakie obuwie jesienne zakupić w tym sezonie? Co jest najmodniejsze? Jakie tworzywa sprawdzą się najlepiej?

Buty dostosowane do pogody

Jesień bywa zmienna: czasami zaskakuje nas wspaniałymi kolorami oraz cieplejszymi dniami, kiedy indziej musimy zmierzyć się z mżawką, chłodem oraz wiatrem. Warto wybrać buty, które będą sprawdzać się idealnie w obu przypadkach. Najlepszym rozwiązaniem będzie naturalna skóra licowa lub zamsz. Zaletą skór naturalnych jest to, że pozwalają one naszym stopom oddychać. W cieplejsze, jesienne dni zapewnią nam więc dobrą wentylację. Aby mieć pewność, że wilgoć nie zniszczy cholewki koniecznie zainteresujemy się impregnacją obuwia!

Sportowe buty jesienne

Jeśli nie mamy obowiązku ubierania eleganckich butów do pracy projektanci polecają nam lekkie, ale i ciepłe buty jesienne w stylu sportowym. Dzięki nim będziemy czuli wygodę i komfort cały dzień. Wiele z oferowanych obecnie modeli inspirowanych jest najnowszymi trendami. Warto się z nimi zapoznać!

Sprawdź szeroką ofertę blogu modowego http://tydzienpotygodniu.com.pl na najlepsze marki odzieżowe