Zdrowie i Uroda

Zabiegi na ciało, czyli każda kobieta może być piękna

Od kilkunastu już lat obserwuje się ogromny kult piękna. Nie ma się więc co dziwić, że jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne kliniki medycyny estetycznej. Oferują one rozmaite zabiegi nie tylko na twarz, ale również na ciało. Co mają do wyboru panie, które chcą poprawić swój wygląd?

Depilacja laserowa

To obecnie jeden z bardziej popularnych zabiegów na ciało. Jego celem jest usunięcie z ciała zbędnego owłosienia. Zabiegi laserowe nie należą do najprzyjemniejszych, ale zapewniają idealnie gładkie ciało. Za pomocą lasera można usunąć włosy z każdego miejsca na ciele. Panie najczęściej decydują się na laserową depilację pach, nóg, okolic bikini.

Karboksyterapia

To zabieg, który wykorzystuje działanie dwutlenku węgla. Jego zastosowanie jest niezwykle szerokie. Doskonale sprawdza się w walce z cellulitem, czyli tak zwaną pomarańczową skórką, która skutecznie potrafi popsuć nastrój każdej kobiety.

Mezoterapia mikroigłowa

To kolejny popularny zabieg, którego zastosowanie jest bardzo szerokie. Poleca się ją między innymi paniom zmagającym się z rozstępami. Z jej pomocą można znacząco zmniejszyć widoczność już starych rozstępów na piersiach oraz innych partiach ciała. Mezoterapia mikroigłowa sprawia, że skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu. Poprawia się napięcie skóry, jej jędrność. Warto dodać, że zabieg ten wykonuje się również na twarz. Wygładza blizny będące pozostałością po trądziku. Usuwa także przebarwienia, nie tylko nie potrądzikowe, ale również powstałe na skutek ekspozycji na promienie słoneczne.

Zobacz więcej na: Depilacja Śląsk – Skinline